Blog

Wszystko co musisz wiedzieć o Instagramie zebrane w jednym miejscu – 
poznaj naszego nowego E-booka!

Jeżeli macie czas czytać E-booki i opracowania, które mają po 200 stron i więcej to czytajcie! #czytaniejestświetne, ale jeżeli chcecie mieć łatwy dostęp do wyselekcjonowanych, najważniejszych informacji o Instagramie, które umożliwią Wam natychmiastowe działanie to nasza Pigułka jest właśnie dla Was!

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia, czyli kolejna odsłona HOG inspiruje

Macie tak czasem, że budzicie się któregoś dnia i orientujecie, że minął kolejny miesiąc? U nas kwiecień zamienił się w maj, a maj w czerwiec. Powstają nowe wzory, założyliśmy sklep na empik.com, w studio graficznym realizujemy nowe projekty, a w tym tygodniu premierę miał mini e-book, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje o Instagramie #dziejesię

Na dobrą lekturę i polecajki jednak nigdy nie jest za późno, dlatego zapraszamy na kolejną odsłonę Myślodsiewni Hoga.

Przeczytaj więcej

Oldie but goodie - stare seriale, które warto odkurzyć

Wyobrażacie sobie, że jeszcze niedawno seriale nie miały takiego statusu jak teraz, a ich oglądanie wcale nie było trendy? Nikt nie prześcigał się w ilości obejrzanych nowości, a co za tym idzie nie pochłaniał kolejnych sezonów nocami, szalejąc z emocji. Mimo tego, że obecnie wszyscy kochamy ten gatunek, warto wrócić do kilku perełek sprzed lat, które kiedyś mogły zostać niesłusznie uznane za kategorię B.

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia, czyli pierwsza część Hog inspiruje

Rusza nowy cykl Hoga, w którym regularnie będziemy zbierać dla Was najciekawsze inspiracje,
o których ostatnio słyszeliśmy, o których czytaliśmy i które oglądaliśmy. W ramach Myślodsiewni Hoga przygotowaliśmy także najważniejsze terminy graficzne, które stworzą dla Was mini słownik pojęć graficznych. Enjoy!

Przeczytaj więcej

Dom pełen piękna - darmowe plakaty do pobrania

W nowej, domowej rzeczywistości, która nagle stała się naszą codziennością dom nabrał szczególnego wymiaru, stając się główną przestrzenią naszego życia. 

Przeczytaj więcej

Kreatywne #zostajewdomu

Jeżeli obejrzeliście już wszystkie filmy (i seriale) świata to czas na coś bardziej kreatywnego
i równie wciągającego...

Przeczytaj więcej

W starym kinie dobrze grają

Trwa moment kiedy wszyscy, w związku z obecną sytuacją na świecie, namiętnie oglądają seriale i filmy o zagładzie (co możecie podejrzeć wchodząc na Netlixa i sprawdzając najpopularniejsze pozycje) A może by tak, dla odmiany przenieść się do zupełnie innego świata, gdzie czas jakby się zatrzymał, a historie zawsze kończą się happy endem?

Przeczytaj więcej

Zostań w domu i odpal YouTube!

Jak dobrze wykorzystać czas akcji #zostajewdomu? Mamy dla Was kolejne propozycje!         
Tym razem będzie dużo wiedzy i prawdziwe branżowe #mięso

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów