Blog

Błędy, które popełniają młodzi przedsiębiorcy

Prowadzić swój biznes i na portalach społecznościowych móc się oznaczyć jako CEO - brzmi super, co? Trochę gorzej brzmią statystyki, które pokazują, że 80% firm upada w pierwszym roku swojej działalności! Nie chcesz być w tej grupie? Przeczytaj jakich błędów unikać na starcie.

Przeczytaj więcej

5 fajnych seriali, które mogłeś przegapić

Każdego sezonu króluje kilka tytułów, które oglądają i polecają wszyscy, bo faktycznie szkoda byłoby je przegapić. A co z tymi, które nie pojawiły się
w najpopularniejszych zestawieniach i przez to umknęły naszej uwadze?

Przeczytaj więcej

5 skutecznych sposobów na podkręcenie efektywności

W styczniu cały świat dopada szaleństwo planowania, a każdy z nas po cichu liczy, że ten symboliczny nowy początek przyniesienie nam zmiany na lepsze. Ci, którzy odnoszą sukces zarządzają swoim czasem świadomie, a to powoduje, że ich praca jest turbo efektywna - sprawdź jak być efektywnym w 5 prostych krokach. 

Przeczytaj więcej

Do czytania przy kawie i dzielenia się z innymi! Najlepsze cytaty i myśli

Cytaty towarzyszą nam każdego dnia. Zbieramy je do najpiękniejszych notesów i wyszukujemy w google równie często co Kim Kardashian. A te najlepsze z nich zostają z nami na lata...Cudownie byłoby mieć je pod ręką i do tego poukładane na każdą okazję - właśnie ta idea przyświeca projektowi Twój cytat i Bankowi Cytatów, który tworzę dla siebie i dla Was.

Przeczytaj więcej

Moje Jeżyce...śladami bohaterów Jeżycjady

Kiedyś można było dostać tu w mordę, teraz łatwiej dostać tu...hummus.
Poznaj najfajniejszą i najbardziej hipsterską dzielnicę Poznania, w której każdy chce mieszkać!

Przeczytaj więcej

Najwspanialsze zimowe umilacze

Wraz z początkiem grudnia rozpoczęło się wielkie, świąteczne szaleństwo, a internety zalały dekoracje, propozycje prezentowe i umilacze na zimę. W tym roku po raz pierwszy spojrzałam na grudniowe przyjemności oczami dziecka i moja lista umilaczy powiększyła się o kilka wspaniałych pomysłów. 

Przeczytaj więcej

Czy zaklinanie czasu jest możliwe? Zasady organizacji pracy, które działają!

Każdy z nas ma nadzieję, że jak przeczyta kolejny post, artykuł czy inny poradnik o organizacji pracy to czas magicznie się wydłuży, a każda wykonywana czynność przyjdzie nam lekko, łatwo i przyjemnie. Jak dodamy do tego: dawno, dawno temu, a zakończymy: i żyli długo i szczęśliwie to na pewno tak będzie. Ale ponieważ powtarzają nam, że życie to nie bajka lepiej skorzystać ze sprawdzonych sposobów i dopasować je do naszego trybu życia i pracy.

Przeczytaj więcej

Prezentownik 2019. Najlepsze pomysły na prezenty!

Przez trzy lata prowadzenia Hog Studio zdobyliśmy dostęp to tajnej wiedzy! Wiemy co zamawiają faceci, a co podoba się kobietom. Co sprawdzi się na prezent dla dziecka i które wzory kochają wszyscy! W oparciu o te informacje powstał hogowy przewodnik po najbardziej trafionych pomysłach na prezenty.
A dodatkowo czeka na Was specjalna lista najpiękniejszych inspiracji spoza świata plakatów! Miłego kupowania!

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów