Blog

Oldie but goodie - stare seriale, które warto odkurzyć

Wyobrażacie sobie, że jeszcze niedawno seriale nie miały takiego statusu jak teraz, a ich oglądanie wcale nie było trendy? Nikt nie prześcigał się w ilości obejrzanych nowości, a co za tym idzie nie pochłaniał kolejnych sezonów nocami, szalejąc z emocji. Mimo tego, że obecnie wszyscy kochamy ten gatunek, warto wrócić do kilku perełek sprzed lat, które kiedyś mogły zostać niesłusznie uznane za kategorię B.

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia, czyli pierwsza część Hog inspiruje

Rusza nowy cykl Hoga, w którym regularnie będziemy zbierać dla Was najciekawsze inspiracje,
o których ostatnio słyszeliśmy, o których czytaliśmy i które oglądaliśmy. W ramach Myślodsiewni Hoga przygotowaliśmy także najważniejsze terminy graficzne, które stworzą dla Was mini słownik pojęć graficznych. Enjoy!

Przeczytaj więcej

Dom pełen piękna - darmowe plakaty do pobrania

W nowej, domowej rzeczywistości, która nagle stała się naszą codziennością dom nabrał szczególnego wymiaru, stając się główną przestrzenią naszego życia. 

Przeczytaj więcej

Kreatywne #zostajewdomu

Jeżeli obejrzeliście już wszystkie filmy (i seriale) świata to czas na coś bardziej kreatywnego
i równie wciągającego...

Przeczytaj więcej

W starym kinie dobrze grają

Trwa moment kiedy wszyscy, w związku z obecną sytuacją na świecie, namiętnie oglądają seriale i filmy o zagładzie (co możecie podejrzeć wchodząc na Netlixa i sprawdzając najpopularniejsze pozycje) A może by tak, dla odmiany przenieść się do zupełnie innego świata, gdzie czas jakby się zatrzymał, a historie zawsze kończą się happy endem?

Przeczytaj więcej

Zostań w domu i odpal YouTube!

Jak dobrze wykorzystać czas akcji #zostajewdomu? Mamy dla Was kolejne propozycje!         
Tym razem będzie dużo wiedzy i prawdziwe branżowe #mięso

Przeczytaj więcej

Filmy słoneczne jak Italia. Zbiór najlepszych tytułów

Włochy to jeden z najpiękniejszych krajów świata. Jego mieszkańcy w drodze do pracy mijają historyczne cuda architektury i wystawiają twarze po promienie charakterystycznego południowego słońca...

Przeczytaj więcej

Najlepsze maratony filmowe!

Nadszedł najlepszy czas na to, by zostając w domu obejrzeć kinowe i telewizyjne hity i nadrobić wszystkie filmowe zaległości. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po najfajniejszych maratonach filmowych!

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów