Blog

Myślodsiewnia jesienna czyli przyjemności i inspiracje Hoga

Ostatnie dni listopada to chwila, kiedy jedną nogą szuramy jeszcze jesienne liście, a drugą przymierzamy już świąteczny but, w którym będziemy przemierzać najbliższy miesiąc. Zbiór inspiracji i umilajek na  ten czas musi więc być wyjątkowy! Zapraszamy do kolejnej Myślodsiewni Hoga...

Przeczytaj więcej

Pomysły na prezent świąteczny DLA DZIECKA - nasze ulubione dziecięce książki

Wspólne czytanie książeczek, które nie tylko niosą za sobą mądrość i edukują dzieci, ale też wprowadzają je do pełnego piękna świata ilustracji to wyjątkowe chwile dla wszystkich rodziców. Pełne bliskości i uważności, podczas których  buduje się prawdziwa relacja z dzieckiem.

Przeczytaj więcej

Pomysły na prezenty świąteczne...DLA NIEJ

Co roku obiecujemy sobie, że tym razem prezenty, a przynajmniej pomysły na nie zaczniemy zbierać dużo wcześniej, a co ambitniejsi planują nawet, że będą je gromadzić przez cały rok. Może nawet im się to udaje, ale co tu dużo kryć - większość z nas przed zakupem świątecznych prezentów dopiero będzie. Dlatego zapraszamy do naszego Prezentownika 2020. 

Przeczytaj więcej

Najlepsze programy o wnętrzach, które czekają na Ciebie na Netflixie!

Programy o urządzaniu wnętrz zawładnęły naszymi umysłami, tak jak te o gotowaniu czy tańcu. Ich oglądanie to idealne rozwiązanie na długie, jesienne wieczory - zobaczcie co ciekawego czeka na Was na Netflixie! 

Przeczytaj więcej

Najpiękniejsze filmowe wnętrza

W czasie lockdownu dom stał się centrum naszego świata. Oazą, w której czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo. A piękne wnętrze zaczęło w tym czasie odgrywać ogromną rolę w naszym życiu.

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia summer edition, czyli inspiracyjne podsumowanie lata

Pierwszym dniem jesieni, która otula jeszcze letnim słońcem podsumowujemy ciekawe teksty i inspiracje, jakie warto ze sobą zabrać na końcówkę roku.

Przeczytaj więcej

Wszystko co musisz wiedzieć o Instagramie zebrane w jednym miejscu – 
poznaj naszego nowego E-booka!

Jeżeli macie czas czytać E-booki i opracowania, które mają po 200 stron i więcej to czytajcie! #czytaniejestświetne, ale jeżeli chcecie mieć łatwy dostęp do wyselekcjonowanych, najważniejszych informacji o Instagramie, które umożliwią Wam natychmiastowe działanie to nasza Pigułka jest właśnie dla Was!

Przeczytaj więcej

Myślodsiewnia, czyli kolejna odsłona HOG inspiruje

Macie tak czasem, że budzicie się któregoś dnia i orientujecie, że minął kolejny miesiąc? U nas kwiecień zamienił się w maj, a maj w czerwiec. Powstają nowe wzory, założyliśmy sklep na empik.com, w studio graficznym realizujemy nowe projekty, a w tym tygodniu premierę miał mini e-book, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje o Instagramie #dziejesię

Na dobrą lekturę i polecajki jednak nigdy nie jest za późno, dlatego zapraszamy na kolejną odsłonę Myślodsiewni Hoga.

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów