Blog

Zostań w domu i odpal YouTube!

Jak dobrze wykorzystać czas akcji #zostajewdomu? Mamy dla Was kolejne propozycje!         
Tym razem będzie dużo wiedzy i prawdziwe branżowe #mięso

Przeczytaj więcej

Filmy słoneczne jak Italia. Zbiór najlepszych tytułów

Włochy to jeden z najpiękniejszych krajów świata. Jego mieszkańcy w drodze do pracy mijają historyczne cuda architektury i wystawiają twarze po promienie charakterystycznego południowego słońca...

Przeczytaj więcej

Najlepsze maratony filmowe!

Nadszedł najlepszy czas na to, by zostając w domu obejrzeć kinowe i telewizyjne hity i nadrobić wszystkie filmowe zaległości. Zajrzyjcie do naszego przewodnika po najfajniejszych maratonach filmowych!

Przeczytaj więcej

7 przykazań pracy z grafikiem

Zakładasz swój wymarzony biznes i chcesz żeby komunikacja wizualna marki była spójna, a może pracujesz na etacie i dostajesz zadanie nadzorowania projektu graficznego, który ma powstać we współpracy z grafikiem?
W obu przypadkach warto się do tego dobrze przygotować!


Przeczytaj więcej

Uczenie się to jedna z największych przyjemności życia! Nie wierzysz? Sprawdź to!

Pamiętacie artykuł #Nauka jest sexy, który pojawił się na naszym blogu? Dla tych, którzy zawsze znajdą wymówkę, że nie mają czasu na naukę, że nie wiedzą jak robić to umiejętnie i że to przecież nuda, mam dowody nie do zbicia. Kto staje do walki na argumenty?

Przeczytaj więcej

Błędy, które popełniają młodzi przedsiębiorcy

Prowadzić swój biznes i na portalach społecznościowych móc się oznaczyć jako CEO - brzmi super, co? Trochę gorzej brzmią statystyki, które pokazują, że 80% firm upada w pierwszym roku swojej działalności! Nie chcesz być w tej grupie? Przeczytaj jakich błędów unikać na starcie.

Przeczytaj więcej

5 fajnych seriali, które mogłeś przegapić

Każdego sezonu króluje kilka tytułów, które oglądają i polecają wszyscy, bo faktycznie szkoda byłoby je przegapić. A co z tymi, które nie pojawiły się
w najpopularniejszych zestawieniach i przez to umknęły naszej uwadze?

Przeczytaj więcej

5 skutecznych sposobów na podkręcenie efektywności

W styczniu cały świat dopada szaleństwo planowania, a każdy z nas po cichu liczy, że ten symboliczny nowy początek przyniesienie nam zmiany na lepsze. Ci, którzy odnoszą sukces zarządzają swoim czasem świadomie, a to powoduje, że ich praca jest turbo efektywna - sprawdź jak być efektywnym w 5 prostych krokach. 

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów