Blog

Do czytania przy kawie i dzielenia się z innymi! Najlepsze cytaty i myśli

Cytaty towarzyszą nam każdego dnia. Zbieramy je do najpiękniejszych notesów i wyszukujemy w google równie często co Kim Kardashian. A te najlepsze z nich zostają z nami na lata...Cudownie byłoby mieć je pod ręką i do tego poukładane na każdą okazję - właśnie ta idea przyświeca projektowi Twój cytat i Bankowi Cytatów, który tworzę dla siebie i dla Was.

Przeczytaj więcej

Moje Jeżyce...śladami bohaterów Jeżycjady

Kiedyś można było dostać tu w mordę, teraz łatwiej dostać tu...hummus.
Poznaj najfajniejszą i najbardziej hipsterską dzielnicę Poznania, w której każdy chce mieszkać!

Przeczytaj więcej

Najwspanialsze zimowe umilacze

Wraz z początkiem grudnia rozpoczęło się wielkie, świąteczne szaleństwo, a internety zalały dekoracje, propozycje prezentowe i umilacze na zimę. W tym roku po raz pierwszy spojrzałam na grudniowe przyjemności oczami dziecka i moja lista umilaczy powiększyła się o kilka wspaniałych pomysłów. 

Przeczytaj więcej

Czy zaklinanie czasu jest możliwe? Zasady organizacji pracy, które działają!

Każdy z nas ma nadzieję, że jak przeczyta kolejny post, artykuł czy inny poradnik o organizacji pracy to czas magicznie się wydłuży, a każda wykonywana czynność przyjdzie nam lekko, łatwo i przyjemnie. Jak dodamy do tego: dawno, dawno temu, a zakończymy: i żyli długo i szczęśliwie to na pewno tak będzie. Ale ponieważ powtarzają nam, że życie to nie bajka lepiej skorzystać ze sprawdzonych sposobów i dopasować je do naszego trybu życia i pracy.

Przeczytaj więcej

Prezentownik 2019. Najlepsze pomysły na prezenty!

Przez trzy lata prowadzenia Hog Studio zdobyliśmy dostęp to tajnej wiedzy! Wiemy co zamawiają faceci, a co podoba się kobietom. Co sprawdzi się na prezent dla dziecka i które wzory kochają wszyscy! W oparciu o te informacje powstał hogowy przewodnik po najbardziej trafionych pomysłach na prezenty.
A dodatkowo czeka na Was specjalna lista najpiękniejszych inspiracji spoza świata plakatów! Miłego kupowania!

Przeczytaj więcej

WEEKENDOWY MARATON FILMOWY. NAJDŁUŻSZA Z MOŻLIWYCH LISTA NAJLEPSZYCH KOMEDII.

Mam wrażenie, że nieustannie szukam dobrych komedii. Przekopuję internety, rankingi, sprawdzam nowości kinowe, na Netflixie i HBO. I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w ostatnim czasie nie powstało nic szczególnego, że zrobienie dobrej komedii stało się trudniejsze niż zgarnięcie Oscara.
W takich momentach sięgam po sprawdzone klasyki. Bo dzięki liście ulubionych filmów czas poświęcony na szukanie czegoś fajnego mogę przeznaczyć na oglądanie kolejnej pozycji z listy. To co kamera, akcja, go!

Przeczytaj więcej

NAUKA JEST SEXY! POZNAJ NAJLEPSZYCH NAUCZYCIELI W SIECI


Kilka lat temu w jednym z trend booków przeczytałam, że wiedza będzie towarem przyszłości i nie do końca w to uwierzyłam. Już wtedy miałam niezłą zajawkę na naukę i pociąg do wiedzy, ale nie wydawało mi się żeby ktoś podzielał moją miłość i do tego uważał, że nauka jest trendy. Dzisiaj wiem, jak bardzo się wtedy myliłam...

Przeczytaj więcej

LIFEHACKI PROSTO Z PARYŻA, CZYLI O CO CHODZI Z TYMI FRANCUZKAMI?

Był taki moment, że rynek wydawniczy przeżywał prawdziwy boom na hasła: francuski i paryski, odmieniane przez wszystkie przypadki. Każda z nas chciała być Paryżanką w Polsce i prowadzić wytworne życie, bez żadnego wysiłku. Czy to tylko literacka bajka czy naprawdę, we francuskim stylu życia jest coś, czym warto się inspirować?

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów