Blog

Najwspanialsze zimowe umilacze

Wraz z początkiem grudnia rozpoczęło się wielkie, świąteczne szaleństwo, a internety zalały dekoracje, propozycje prezentowe i umilacze na zimę. W tym roku po raz pierwszy spojrzałam na grudniowe przyjemności oczami dziecka i moja lista umilaczy powiększyła się o kilka wspaniałych pomysłów. 

Przeczytaj więcej

Czy zaklinanie czasu jest możliwe? Zasady organizacji pracy, które działają!

Każdy z nas ma nadzieję, że jak przeczyta kolejny post, artykuł czy inny poradnik o organizacji pracy to czas magicznie się wydłuży, a każda wykonywana czynność przyjdzie nam lekko, łatwo i przyjemnie. Jak dodamy do tego: dawno, dawno temu, a zakończymy: i żyli długo i szczęśliwie to na pewno tak będzie. Ale ponieważ powtarzają nam, że życie to nie bajka lepiej skorzystać ze sprawdzonych sposobów i dopasować je do naszego trybu życia i pracy.

Przeczytaj więcej

Prezentownik 2019. Najlepsze pomysły na prezenty!

Przez trzy lata prowadzenia Hog Studio zdobyliśmy dostęp to tajnej wiedzy! Wiemy co zamawiają faceci, a co podoba się kobietom. Co sprawdzi się na prezent dla dziecka i które wzory kochają wszyscy! W oparciu o te informacje powstał hogowy przewodnik po najbardziej trafionych pomysłach na prezenty.
A dodatkowo czeka na Was specjalna lista najpiękniejszych inspiracji spoza świata plakatów! Miłego kupowania!

Przeczytaj więcej

WEEKENDOWY MARATON FILMOWY. NAJDŁUŻSZA Z MOŻLIWYCH LISTA NAJLEPSZYCH KOMEDII.

Mam wrażenie, że nieustannie szukam dobrych komedii. Przekopuję internety, rankingi, sprawdzam nowości kinowe, na Netflixie i HBO. I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w ostatnim czasie nie powstało nic szczególnego, że zrobienie dobrej komedii stało się trudniejsze niż zgarnięcie Oscara.
W takich momentach sięgam po sprawdzone klasyki. Bo dzięki liście ulubionych filmów czas poświęcony na szukanie czegoś fajnego mogę przeznaczyć na oglądanie kolejnej pozycji z listy. To co kamera, akcja, go!

Przeczytaj więcej

NAUKA JEST SEXY! POZNAJ NAJLEPSZYCH NAUCZYCIELI W SIECI


Kilka lat temu w jednym z trend booków przeczytałam, że wiedza będzie towarem przyszłości i nie do końca w to uwierzyłam. Już wtedy miałam niezłą zajawkę na naukę i pociąg do wiedzy, ale nie wydawało mi się żeby ktoś podzielał moją miłość i do tego uważał, że nauka jest trendy. Dzisiaj wiem, jak bardzo się wtedy myliłam...

Przeczytaj więcej

LIFEHACKI PROSTO Z PARYŻA, CZYLI O CO CHODZI Z TYMI FRANCUZKAMI?

Był taki moment, że rynek wydawniczy przeżywał prawdziwy boom na hasła: francuski i paryski, odmieniane przez wszystkie przypadki. Każda z nas chciała być Paryżanką w Polsce i prowadzić wytworne życie, bez żadnego wysiłku. Czy to tylko literacka bajka czy naprawdę, we francuskim stylu życia jest coś, czym warto się inspirować?

Przeczytaj więcej

Stwórz (z nami) swoje idealne CV - 5 darmowych szablonów do pobrania

Pisanie CV i listu motywacyjnego potrafi zniechęcić nawet tych najbardziej wytrwałych. Jeżeli stoisz przed wyzwaniem zmiany pracy albo jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej to na pewno przydadzą Ci się darmowe szablony CV, dzięki którym odpicujesz swoje Curiculum Vitae.

Przeczytaj więcej

(Moje) NAJLEPSZE ŚWIĄTECZNE FILMY

Lista świątecznych filmów w drugiej połowie października? Tak i to nie jest przedświąteczna akcja promocyjna! Lata praktyki w oglądaniu filmów, zwłaszcza w tym okresie, dają cenną wiedzę i pokazują, że jak zaczniesz za późno, to w przedświątecznej gorączce nie zdążysz. A szkoda by było, prawda? Zwłaszcza, że na tej liście znajdziesz coś więcej niż tylko znane pozycje, które pojawiają się w każdym świątecznym rankingu...

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów