Blog

Stwórz (z nami) swoje idealne CV - 5 darmowych szablonów do pobrania

Pisanie CV i listu motywacyjnego potrafi zniechęcić nawet tych najbardziej wytrwałych. Jeżeli stoisz przed wyzwaniem zmiany pracy albo jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej to na pewno przydadzą Ci się darmowe szablony CV, dzięki którym odpicujesz swoje Curiculum Vitae.

Przeczytaj więcej

(Moje) NAJLEPSZE ŚWIĄTECZNE FILMY

Lista świątecznych filmów w drugiej połowie października? Tak i to nie jest przedświąteczna akcja promocyjna! Lata praktyki w oglądaniu filmów, zwłaszcza w tym okresie, dają cenną wiedzę i pokazują, że jak zaczniesz za późno, to w przedświątecznej gorączce nie zdążysz. A szkoda by było, prawda? Zwłaszcza, że na tej liście znajdziesz coś więcej niż tylko znane pozycje, które pojawiają się w każdym świątecznym rankingu...

Przeczytaj więcej

WEEKEND W POZNANIU POD HASŁEM #FOODPORN

Weekend to zdecydowanie mało czasu dla Ciebie (i Twojego żołądka) żeby odwiedzić choćby połowę super food miejscówek Poznania, dlatego przygotuj skrupulatnie mapę miejsc, których posmakujesz i nie bój się wyselekcjonować tych najlepszych! Ruszamy w kulinarną podróż przez Poznań!

Przeczytaj więcej

LA DOLCE VITA. SŁODKA CODZIENNOŚĆ...

Pamiętasz jak Julia wyruszyła w swoją podróż „Jedz, módl się, kochaj”? Pierwszym punktem na jej liście była wizyta w Rzymie i ponowne odkrywanie przyjemności z jedzenia. Powoli, bez pośpiechu,
za to w skupieniu nad jego zapachem i smakiem. To właśnie jedna z tych życiowych radości, w której Włosi są mistrzami! Masz ochotę na odrobinę la dolce vita?

Przeczytaj więcej

KOLOROWY ŚWIAT TASCHENA

Prawdziwy zamysł Instagrama zrodził się na wiele lat przed powstaniem portalu, za którym dzisiaj szaleją miliony, a jego twórcą był Benedikt Taschen. Poznaj niesamowity i kolorowy świat wydawnictwa Taschen!

Przeczytaj więcej

YOU. ME. AND A WHOLE LOT OF LAZY SUNDAY. Pomysły na leniwy weekend


Celebrowanie błogiego lenistwa to najlepsze co możesz sprezentować sobie w weekend.
Powolne delektowanie się jedzeniem, ulubiona muzyka w tle, poranna prasówka przy soku ze świeżych pomarańczy...Czy to nie brzmi idealnie?

Przeczytaj więcej

BYĆ JAK CARRIE BRADSHAW!

Czego możemy nauczyć się od tej kultowej bohaterki?

Jedni ją uwielbiali, inni nie mogli znieść jej idealnego, nowojorskiego życia, ale bez względu na to czy jesteś #teamcarrie czy zupełnie odwrotnie to Seks w wielkim mieście, wraz z jego główną bohaterką jest pozycją, która powinna trafić na Twoją watchlist! 

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów